.

.

Deri Yapımı Şablon, akrilik Cüzdan Desen Şablon 2 adet Şeffaf Deri El Sanatları Kapitone Dikiş DIY Deri El Sanatları

Deri Yapımı Şablon, akrilik Cüzdan Desen Şablon 2 adet Şeffaf Deri El Sanatları Kapitone Dikiş DIY Deri El

₺ 104.70

sayı
Tuva'dasın müsait

Yüksek kaliteli akrilik benimseyen şablon uzun süre kullanılabilir ve şablonun hasar görmesinden endişe etmeden malzemesi nedeniyle saklanması kolaydır.Şablon deseni şeffaf ve nettir ve kesme mesafesi doğrudur.Şablona göre, mükemmel bir bitmiş cüzdan yapabilirsiniz.Dikiş noktalarını sabit bir aralıkta işaretlemek için yanlardaki doğru delikler, kendi tercihinize göre kendi aralığınızla da dikiş yapabilirsiniz.Şablon, nakliye sırasında darbeleri ve çizikleri önlemek için bir kraft kağıt koruyucu film tabakası ile birlikte gelir, kullanmadan önce çıkarabilirsiniz.Bu akrilik şablon, zanaat yapmayı sevenler veya kendi başına bir cüzdan yapmak isteyenler için çok uygundur, ayrıca Festivallerde veya doğum günlerinde arkadaşlarınız veya aileniz için iyi bir hediyedir.Özellik : 1. Yüksek kaliteli akrilik benimseyen şablon uzun süre kullanılabilir ve şablonun hasar görmesinden endişe etmeden malzemesi nedeniyle saklanması kolaydır.2. Şablon deseni şeffaf ve nettir ve kesme mesafesi doğrudur.Şablona göre, mükemmel bir bitmiş cüzdan yapabilirsiniz.3. Dikiş noktalarını sabit bir aralıkta işaretlemek için yanlardaki doğru delikler, kendi tercihinize göre kendi aralığınızla da dikiş yapabilirsiniz.4. Şablon, nakliye sırasında darbeleri ve çizikleri önlemek için bir kraft kağıt koruyucu film tabakası ile birlikte gelir, kullanmadan önce çıkarabilirsiniz.5. Bu akrilik şablon, zanaat yapmayı sevenler veya kendi başına bir cüzdan yapmak isteyenler için çok uygundur, ayrıca Festivallerde veya doğum günlerinde arkadaşlarınız veya aileniz için iyi bir hediyedir.Şartname : Öğe Türü : Cüzdan Şablonmalzeme : Akrilika01x2boyutu : Yaklaşık. 14x12.6 cm / 5.5x5. 0in A02 X1 Boyutu : Yaklaşık. 6x3 cm / 2.4x1. 2 ın Function : Modeli Kullanabilirsiniz yapmak için bir Wallet Finished Stil : Cüzdan Paket Listesi : 2 x Wallet Template Note : 1. Bitkisel yumuşak deri gibi sert deri, desen çizgisi boyunca bir bıçakla kesilmesi veya doğrudan bir deri bıçakla kesilmesi önerilir.2. Özel el sanatları ile işlenen bazı deri için korteks bir bıçakla işaretlenemez, bu nedenle özel bir kalemle kesilmesi gerekir.

Beyan Edilen Özellikler

Item Type:
Wallet Template
Material:
Acrylic
A01X2 Size:
Approx. 14 x 12.6cm / 5.5 x 5.0in
A02X1 Size:
Approx. 6 x 3cm / 2.4 x 1.2in
Function:
You Can Use the Model to Make a Wallet
Finished Style:
Wallet
Package List:
2 xWallet Template :
1. Hard leather, such as vegetable soft leather, is recommended to be cut with an awl along the pattern line, or cut directly with a leather knife. :
2. For some leather processed by special crafts, the cortex cannot be marked with an awl, so it needs to be cut with a special pen. :

En İyi Fiyatlar