.

.

01 GÜNEŞ PANELI, 11.5x6.7 cm / 4.5x2. 6in GÜNEŞ PANELI Kiti için güneş pil şarj cihazı için DIY Güneş Syatem Kitleri

01 GÜNEŞ PANELI, 11.5x6.7 cm / 4.5x2. 6in GÜNEŞ PANELI Kiti için güneş pil şarj cihazı için DIY Güneş Syatem

₺ 28.77

sayı
Tuva'dasın müsait

Sıkıştırma direnci, kristal berraklığında ve benzeri özelliklere sahiptir on.It bilimsel araştırma projeleri için ideal bir ekipmandır.Küçük ev projeleri, bilimsel projeler, elektronik uygulamalar, küçük pilleri şarj etmek ve güneş enerjisi ile diğer DIY projeleri için çok uygundur.Ev aydınlatması ve çeşitli düşük güçlü ekipmanlar, bilimsel projeler, güneş enerjili su pompaları, küçük güneş sistemleri vb.Için şarj etme.Güneş oyuncakları, güneş ışıkları, güneş ekranları ve küçük DC pilleri şarj etmek için uygundur.Güneş panelleri, güneş ışığını emen ve fotoelektrik veya fotokimyasal etkiler yoluyla doğrudan veya dolaylı olarak elektrik enerjisine dönüştüren cihazlardır.Özellik : 1. Küçük ev projeleri, bilimsel projeler, elektronik uygulamalar, küçük pilleri şarj etmek ve güneş enerjisi ile diğer DIY projeleri için çok uygundur.2. Güneş oyuncakları, güneş ışıkları, güneş ekranları ve küçük DC pilleri şarj etmek için uygundur.3. Ev aydınlatması ve çeşitli düşük güçlü ekipmanlar, bilimsel projeler, güneş enerjili su pompaları, küçük güneş sistemleri vb.Için şarj etme.4. Güneş panelleri, güneş ışığını emen ve fotoelektrik veya fotokimyasal etkiler yoluyla doğrudan veya dolaylı olarak elektrik enerjisine dönüştüren cihazlardır.5. Sıkıştırma direnci, korozyon direnci, kristal berraklığında ve benzeri özelliklere sahiptir on.It bilimsel araştırma projeleri için ideal bir ekipmandır.Şartname : Öğe Türü : Güneş Panelİmalzeme : Polikristalin silikonrenk : resimde gösterildiği gibiürün Boyutu : Yaklaşık. 11. 5x6. 7 cm / 4.5x2.6 inç Ağırlık : Yaklaşık. 31g / 1.1 ozgüç : 1 WÇalışma Akımı : 0.2 AÇalışma Gerilimi : 5vuygulama : Şarj edilebilir piller, ev aydınlatması ve çeşitli düşük güçlü ekipmanlar, bilimsel projeler, güneş enerjili su pompaları, küçük güneş sistemleri vb.Için kullanılır.Paket listesi : 1 x Güneş panelnot : 1. Izin lütfen 1‑2in hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.3. Elektrik güç depolama fonksiyonu olmadan.

Beyan Edilen Özellikler

Item Type:
Solar Panel
Material:
Polycrystalline Silicon
Color:
As shown in the picture
Product Size:
Approx. 11.5x6.7cm / 4.5x2.6in
Weight:
Approx. 31g / 1.1oz
Power:
1W
Working Current:
0.2A
Working Voltage:
5V
Application:
Used for rechargeable batteries, home lighting and various low-power equipment, scientific projects, solar water pumps, small solar systems, etc.
Package List:
1 x Solar Panel :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Without electric power storage function. :

En İyi Fiyatlar