.

.

Zhjvıhx GÜNEŞ PANELİ, Ev Aydınlatma ve Çeşitli Düşük Güç Ekipmanları için Şarj Edilebilir Piller için Aile için 1 Adet Güneş Paneli Modülü

Zhjvıhx GÜNEŞ PANELİ, Ev Aydınlatma ve Çeşitli Düşük Güç Ekipmanları için Şarj Edilebilir Piller için Aile

₺ 146.70

sayı
Tuva'dasın müsait

Küçük ev projeleri, bilimsel projeler, elektronik uygulamalar, küçük piller ve diğer güneş enerjisi DIY şarj için çok uygundur projects.It yüksek kaliteli polisilikon malzemeden yapılmış, sıkıştırıcı, korozyona dayanıklı, hasar görmesi kolay değil, uzun süre kullanılabilir.Güneş ışığını emen ve fotoelektrik veya fotokimyasal etkiler yoluyla doğrudan veya dolaylı olarak elektrik enerjisine dönüştüren bir cihaz.Nefis işçilik, küçük boyutu, taşıması kolay ve mağaza, kullanımı kolay, ve iyi performance.It ev aydınlatmasını ve çeşitli düşük güçlü cihazları, güneş oyuncaklarını, güneş ışıklarını, güneş ekranlarını, güneş enerjili su pompalarını, küçük güneş sistemlerini vb. Şarj edebilir.Özellik : 1. Küçük ev projeleri, bilimsel projeler, elektronik uygulamalar, küçük pilleri şarj etmek ve diğer güneş enerjisi DIY projeleri için çok uygundur.2. Ev aydınlatmasını ve çeşitli düşük güçlü cihazları, güneş oyuncaklarını, güneş ışıklarını, güneş ekranlarını, güneş enerjili su pompalarını, küçük güneş sistemlerini vb. Şarj edebilir.3. Güneş ışığını emen ve fotoelektrik veya fotokimyasal etkiler yoluyla doğrudan veya dolaylı olarak elektrik enerjisine dönüştüren bir cihaz.4. Yüksek kaliteli polisilikon malzemeden yapılmış, sıkıştırıcı, korozyona dayanıklı, hasar görmesi kolay değil, uzun süre kullanılabilir.5. Mükemmel işçilik, küçük boyutlu, taşıması ve saklanması kolay, kullanımı kolay ve iyi performans.Şartname : Öğe Türü : Güneş Panelİmalzeme : polisilikonağırlık : Yaklaşık. 43g / 1.5 ozürün Boyutu : Yaklaşık. 113x91mm / 4.5x3. 6 ingüç : 1.5 wkısa Devre Akımı : 100 MAÇalışma Gerilimi : 6 VUses : şarj edilebilir piller, ev aydınlatması ve çeşitli düşük güçlü ekipmanlar, bilimsel projeler, güneş enerjili su pompaları, küçük güneş sistemleri vb. Için kullanılır.Paket listesi : 1 x Güneş panelnot : 1. Izin lütfen 0-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Beyan Edilen Özellikler

Item Type:
Solar Panel
Material:
Polysilicon
Weight:
Approx. 43g/1.5oz
Product Size:
Approx. 113 x 91mm/4.5 x 3.6in
Power:
1.5W
Short Circuit Current:
100MA
Working Voltage:
6V
Uses:
used for rechargeable batteries, home lighting and various low-power equipment, scientific projects, solar water pumps, small solar systems, etc.
Package List:
1 x Solar Panel :
1. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

En İyi Fiyatlar