.

.

Teerwere Yumruk Bağlayıcı Makinesi Elektrikli Önlük Ciltleme Tarak Ciltleme Makinesi 21-Delik Tam Çizim Bıçak Elektrikli Yumruk Ciltleme (Renk: Siyah, Boyutu: 41x40x24 cm)

Teerwere Yumruk Bağlayıcı Makinesi Elektrikli Önlük Ciltleme Tarak Ciltleme Makinesi 21-Delik Tam Çizim Bıçak

₺ 235.50

sayı
Tuva'dasın müsait

Kullanımı Kolay ve Güvenlidir-Sadece 2 adım, tüm işlem çok az güç gerektirir, sadece sayfaları hizalayın, zımba koluna basın ve ardından içeri doğru kaydırın. comb.It kapak ve arka kapak dahil olmak üzere yüksek kaliteli ciltleme ile kolayca profesyonel görünüm raporu oluşturabilir;.Operasyon uygun, emek tasarrufu ve hızlı bağlanmadır.Zımba bağlama, rahat ve emek tasarrufu sağlayan kullanım, farklı durumlar için uygundur.Delme işleminden sonra makul, düzenli ve temizlenmesi kolay bir şekilde saklanır.Günlük Ofis Belgeleri için mükemmel olan Tarak Ciltleme Makinesi Tarak Ciltleme Dikenleri, ciltleme sırasında kağıtların aynı anda delinmesine izin verir, bu da büyük ciltleme görevlerini yerine getirirken sürekli bir yol sağlar.En uygun yerde bağlantıları yapmak için taşımak için Machine Easy Bağlayıcı 1* 3mmx8mm rectangle Punching şekli : electric Hole merkezi mesafe : 14.3 mm Machine boyutu : 41x40x24cm Packing listesi : 2.5/4.5/6.5 mm Hole şartname 500 sayfa (70g) Bağlama genişliği : delik A4 size Number aşağıda : bıçak holes Number 21 : 21 holes Margin ayarlama bağlama Sarf malzemesi : Tutkal Yüzük Clip Punching kalınlık : 30 sayfa (70g) Bağlama kalınlığı : : : .Ağırlık, maksimum kağıt miktarını delerken düz oturacak kadar da önemlidir.

Beyan Edilen Özellikler

3mmx8mm rectangle :
Punching form:
electric
Hole center distance:
14.3mm
Machine size:
41x40x24cm
Packing list:
1* Binding Machine
Easy to carry to do your bindings in the most convenient location. The weight is also substantial enough that it sits flat when punching the maximum amount of paper. :

En İyi Fiyatlar