.

.

XFentech Yuvarlak Pin Yastık, Dikiş ve Nakış Aracı, İğne Yastık ile Ahşap Taban, Mor

XFentech Yuvarlak Pin Yastık, Dikiş ve Nakış Aracı, İğne Yastık ile Ahşap Taban, Mor

₺ 274.50

sayı
Tuva'dasın müsait

Yaklaşık 7 cm çapında, yer kaplamadan bir dikiş sepetinde/saklama kutusunda saklanmaya uygundur.Güzel tasarım, renkli, göz alıcı, bulmanız kolay.Güçlü ve dayanıklı, kolay değil deform.It dikiş ve dikiş için ideal bir hediye lovers.It anneler, yeni başlayanlar, kızlar, çocuklar, büyükanneler, Anneler Günü, Noel ve doğum günleri için harika bir hediye.Ahşap taban, dikiş iğnesinin tüm iğne yastığına nüfuz etmesini zorlaştırır.Güvenli depolama sağlayın.Ahşap pamuk iğne yastık dikiş iğne yastık bilek kayışı ile.Şartname : Şekil : yarım küre.Ambalaj : 1 * pin yastık.Malzeme : pamuk, polyester elyaf.Boyutu : Yaklaşık 7 cm çapında.Özellikler : 1. Ahşap tabanlı iğne yastığı kolayca dikilebilir.Gitmesine izin verebilir, tampon pimini bulmak için zamandan tasarruf edebilir ve iş verimliliğini artırmak için kullanabilirsiniz. 2. Güvenli ve pratik iğne yastığı, iğneleri ve iğneleri saklamak ve saklamak için uygundur. 3. Sevimli tasarım, renkli, göz alıcı, onu bulmak kolay. 4. Ahşap bir taban ile iğne yastığa nüfuz etmeyecek ve yaralanmayacaktır. 5. Sevimli desen tasarımı, dikiş ve dikiş severler için ideal bir hediye, anneler, yeni başlayanlar, kızlar, çocuklar, büyükanneler, Anneler Günü, Noel ve doğum günleri için iyi bir hediye. 6. Taşıması kolay boyut, dikiş sepeti/saklama kutusu depolama için uygun, pimleri yanınızda taşıyın.

Beyan Edilen Özellikler

Shape:
hemispherical.
Packing:
1*pin cushion.
Material:
cotton, polyester fiber.
Size:
Approximately 7cm in diameter.
Features:
1. The needle cushion with a wooden base can be easily sewn. You can let go, save time to find the buffer pin, and use it to improve work efficiency. :
2. The safe and practical needle pillow is convenient for storing and storing needles and pins. :
3. Cute design, colorful, eye-catching, easy for you to find it. :
4. With a wooden base, the needle will not penetrate the pillow and will not be injured. :
5. Cute pattern design, an ideal gift for sewing and sewing lovers, a good gift for mothers, beginners, girls, children, grandmothers, Mother's Day, Christmas, and birthdays. :
6. Easy-to-carry size, suitable for sewing basket/storage box storage, carry pins with you. :

En İyi Fiyatlar